ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΕΡΑΙΑ 04-11-2015
ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
Τηλ.: 2392330090
FAX: 2392021119
email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Με μεγάλη συμμετοχή πραγματοποιήθηκε η κατάληψη του Δημαρχείου απο τους εργαζόμενους του Δήμου Θερμαϊκού στα παλίσια της πανελλαδικής κινητοποίησης που αποφάσισε η Π.Ο.Ε.-Ο.Τ.Α. Η κινητοποιήσης αυτή ήταν ο προάγγελος των νέων αγώνων τως εργαζομένων των Ο.Τ.Α. που θα κορυφωθεί με την 24ωρη γενική απεργία στις 12 Νοεμβρίου κατά του τρίτου μνημονίου.
Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
Το Δ.Σ.